Wheat Foaming Cleanser – regenerační čistící pěna 120 ml

12
Neohodnoceno

120 ml

Jemná čistící pěna s obsahem výtažku obilných klíčků, kokosového oleje a mořské řasy. Obsahuje vitamín E a F. Zachovává vlhkost v pleti, má zklidňujfcí a protizánětlivý účinek. Vhodná pro čištění obličeje ráno i večer.
Použití pro všechny druhy pleti.

  • 990 Kč 400 Kč –40 %
  • (7 ks) Skladem
590 Kč
Kategorie: Čištění pleti
 

Wheat foaming cleanser

Tato čistící pěna poskytuje řešení pro lepší čištění a revitalizační účinky oleje z pšeničných klíčků. Olej z pšeničných klíčků je přísada bohatá na vitamíny a má antioxidační i omlazující schopnosti. Čistící pěna je pohodlná a vhodná pro každodenní používání, umožňuje rozsáhlé pokrytí a nabízí maximální osvěžení pleti a důkladné vyčištění.

Učinky:

  • Poskytuje osvěžující a komplexní čištění
  • Skvěle udržuje pleť hydratovanou
  • Je zklidňující a má protizánětlivé účinky

 

Použití: Používejte ráno a večer na mokrý obličej. Naneste čistící pěnu do rukou a krouživými pohyby vmasírujte po obličeji. Vyhněte se oblasti očí. Opláchněte teplou vodou. Používejte pro všechny typy pleti.

Jak to funguje?

Olej z pšeničných klíčků je nerafinovaný olej z pšeničných klíčků. Obsahuje velké procento bílkovin, vítamínů a minerálů patřících pšeničným zrnům. Tento olej vyživuje a dodává vitamín E a nenasycené mastné kyseliny. Vitamín E je antioxidant rozpustný v tucích a má v těle více funkcí. Antioxidační vlastnosti pomáhají potlačit poškozování buněk a účinky stárnutí, pomáhají udržet pleť mladou a zdravou. Olej z pšeničných klíčků obsahuje kyselinu linolovou (vitamín F), což je typ omega 6 mastných kyselin, které zlepšují buněčné funkce. Lokální aplikace pomáhá s hydratací s protizánětlivými účinky na pokožku. Směs výtažku z mořských řas a grapefruitových jadérek má výjimečné hydratační účinky, které pomáhají udržet plet hydratovanou a hebkou. „Potlačuje vysušování a podráždění pleti, což je většinou problém u ostatních čističů a tím přispívá k fantastické hodnotě tohoto produktu.“

 

2269080 8946402

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.