Dermaroller 0,5 mm

13
Neohodnoceno

Dermaroller - nejúčinnější stimulátor podporující tvorbu kolagenu v pleti. Mikro derma váleček  obsahuje 540 mikro-jehel z titanu ve tvaru diamantu. Vhodný pro použití s Vitaminem C, B, E with Ferulic Serum, Pure Hyaluronic Serum nebo Ceramides Serum 1x týdně večer, aby se pleť během spánku regenerovala.

UPOZORNĚNÍ
Na pleť neaplikujte produkt, který obsahuje iritující látky jako například chemický peeling nebo kyselinu glykolovou.
Po ošetření nenanášejte make-up ani sluneční faktor ani nevystavujte pleť přímému slunci.
Mikro derma váleček je pouze pro vlastní použití, nesdílejte s jinou osobou.
Po ošetření umyjte a desinfikujte Dermaroller pomocí alkoholu.

Uložit


  • (4 ks) Skladem
990 Kč
Kategorie: Kosmetické pomůcky
 

Tím, že stárneme, ztrácí naše pleť kolagen a elastin, stavební prvky vedoucí k zářivé pleti. DERMAROLLER v kombinaci s daným sérem pečuje o povrch pleti a navrací její krásu. Vezměte péči o pleť do vlastních rukou. Dermaroller je navržen tak, aby vám pomohl znovu objevit přirozenou krásu pokožky. Jestli usilujete o redukci vrásek nebo zlepšení zdraví pleti, toto je ten správný nástroj určený speciálně pro vaši pomoc. 

Účinky:

  •   ke snížení tvorby vrásek
  •   k redukci jizev, obzvláště jizvy po akné
  •   vyrovnání odstínů pleti
  •   extrémní absorbci produktů určených pro pleť
  •   zlepšení kvality pleti
  •   omlazení pleti

 

Jak to funguje:  540 mikro jehel (titanové jehličky tvaru diamantu schválené FDA) opakovaně jemně propichuje pokožku. To způsobuje mikro-narušení tkáně pleti a podnítí tvorbu kolagenu, vyplnění jemných linií, rozjasnění pleti, pokožka vypadá mladší, pružnější a je jemná na dotek. Vhodný pro použití celého obličeje, krku, dekoltu, paží, rukou, dolních končetin, na místech kde je pokožka strukturálně slabá či narušená (jizvy).

 DERMAROLLER 0,5 mm v kombinaci se sérem Vitamin C, B, E with Ferulic od Miracle Cosmetic napomáhá léčit jemné linie vrásek, povrchní jizvy, nadprůměrnou pigmentaci a tmavé skvrny způsobené slunečním zářením. Mimo jiné podporuje zapracování produktů 10 000 krát. Zesiluje horní vrstvu pokožky, doporučuje se použivat 1x týdně.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.