O nás

Miracle Cosmetic LLC se sídlem na jižní Floridě se specializuje na výrobu produktů v oblasti péče o pleť, její mladší a zdravější  vzezření.

Stárnutí pokožky je přirozený proces, který je nezastavitelný. Existují však postupy, jak tento proces efektivně zpomalit a viditelné projevy stárnutí zmírnit. Unikátní anti-aging přípravky Miracle Cosmetic přináší nejen okamžité výsledky, ale umožňují především pozvolnou a hloubkovou regeneraci pleti. Ta může poskytnout omlazení pleti až o několik let.

Naším hlavním cílem je využití přírodních látek – minerálů a vitamínů, pečlivě zakomponovaných do  receptury produktů. Tyto látky jsou zcela bezpečné a nejsou testovány na zvířatech. Právě proto jsou naše výrobky vhodné jak pro vyznavače přírodní krásy, tak pro nepříznivce plastické chirurgie.
Kosmetické produkty, které nabízíme prochází přísnou kontrolou kvality. Byly vyvinuty a plně zkoumány v kosmetických laboratořích převážně na jižní Floridě v USA.  Jejich výzkumné a výrobní prostory jsou schváleny FDA (Federal Agency of the United States Department of Health and Human Services).

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.