Peptide Lash – sérum na podporu růstu řas 7,5 ml

7
Neohodnoceno

7,5 ml

Přírodní stimulátor na podporu růstu řas a jejich hustoty. Využívá funkce peptidu MP 17 a kmenových buněk hroznového vína. Sérum stimuluje celulární podklad, který umožňuje růst řas. Nanášejte na odlíčené řasy těsně k jejich kořínkům. 
Pro zaručený výsledek aplikujte každý večer po dobu nejméně 6 týdnů.


  • (3 ks) Skladem
2 100 Kč
Kategorie: Péče o řasy a obočí
 

Peptide lash – sérum podporující revitalizaci řas

 Dlouhé řasy jsou symbolem ženské smyslnosti a atraktivity. Jiskřivý pohled očí, zkrášlený dlouhými řasy je ztělesněným plachosti a nevinnosti, kterým většina mužů nedokáže odolat. Když máte přírodní, dlouhé a silné řas, nepotřebujete hutné řasenky, lepidla na umělé řasy, nebo v krajním případě transplantaci řas. Nejbezpečnější a nějpřirozenější cestou pro zdravá oční víčka je přirozený růst řas.

 Peptide Lash od Miracle Cosmetic je geniální přírodní kondicionér, který stimuluje růst řas. Působením vysoce účinného peptidu MP-17 a Vitis Vinifer, extraktu z buněk hroznových jader, bohatých na živiny. Tento přípravek specificky působí na kožní buňky řas, vytváří silnější základ a pozitivně ovlivňuje buněčnou profilaci profilaci očních řas.Toto neuvěřitelné řešení pomáhá vašim řasám bezpečně a vysoce účinně dosáhnout prodloužení a zvětšení průměru a hustoty.

 Účinek:

  • Oživuje a aktivuje řasové buňky
  • Pomáhá prodloužit a zesílit řasy
  • Podporuje zdravý vývoj buněk očních víček
  • Je vhodný i pro pacienty po chemoterapii pro rychlejší obnovu řas

 

Použití: Doporučujeme použít sérum 1xdenně před spaním. Odstraňte make-up z horních a dolních víček. Sérum aplikujte přímo ke kořenům řas, jako když nanášíte oční linky.

 Složení:

Purified water, Myristol Pentapeptide-17, Sodium Carbomethylcellulose, glycerin, Sodium PCA, Panthenol,Calcium Pantothenate, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Cell Extract, Phenoxyethanol, Ethylexylglycerin.

 

2269080 8946402

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.