Ceramides Serum – hydratační sérum 30 ml

2
Neohodnoceno

30 ml

Hydratační sérum s obsahem rostlinných lipidů přidaných do olivového extraktu. Prospívá suché, zralé i citlivé pleti. Zvyšuje její elastičnost a působí jako prevence stárnutí. Vhodný pro všechny druhy pleti. Denní i noční použití.
Aplikujte 2 až 3 kapky a jemně vmasírujte do pokožky celého obličeje.


  • (2 ks) Skladem
2 190 Kč
Kategorie: Pleťová séra a emulze
 

Ceramides serum

Stárnutím pokožka ztrácí svou mladistvou pružnost a hladkost způsobenou úbytkem esenciálních molekul ceramidů. V lidské kůži tvoří ceramidy 35-40% lipidů, které fungují jako mezibuněčný tmel. Nacházejí se v buněčných membránách, kde přiléhají těsně k sobě a vytvářejí ochranou bariéru a chrání kůži před ztrátou vody. Ceramidy přirozeně ubývají s věkem, což způsobuje sušší a méně pružnou pleť. Ceramides sérum je mocný hydratant a stabilizátor vody v buňkách. Je vytvořen pro doplnění přirozeného množství tuků do pokožky tím, že obnovuje esenciální lipidy, které se ztrácejí stárnutím, mytím, stresem nebo vlivem životního prostředí. Posiluje citlivé kožní membrány a udržuje vlhkost, což obnovuje mladistvý a zdravý vzhled.

 Účinky:

  • Hydratuje a zklidňuje suchou, vyzrálou nebo podrážděnou pleť
  • Obnovuje a vyrovnává přirozenou vlhkost
  • Doplňuje množství tuků ztracených stárnutím
  • Restrukturalizuje vnější vrstvu kůže pro účinnější udržování vlhkosti
  • Bezpečný a vhodný pro všechny typy pleti

 

Použití: Používejte 2 až 3 kapky a jemně vmasírujte do pokožky. Používejte na celou tvář nebo postiženou oblast. Ráno a večer nebo jak často je potřeba

 Jak to funguje?

Ceramide serum využívá směs lipidů rostlinného původu získaných biofermentačními procesy k okamžitému dodání chybějících zásob výživy do nevyživených buněk. Sérum poskytuje přírodní a rychle působící podporu pro vyrovnání vlhkosti. Směs esenciálních lipidů v přírodním olivovém extraktu je vstřebána do buněk s okamžitým výsledkem.

 

2269080    8946402

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.