Aurantium Stem Cell Complex – regenerační krém 30 ml

1
Neohodnoceno

30 ml

Regenerační krém s obsahem buňek pomerančovníku Stimuluje kmennové buňky pleti k přirozené tvorbě a obnovení kolagenu. Napomáhá k mladšímu vzezření pleti a její elastičnosti. Aplikace na obličej, krk či dekolt. Vhodný jako denní nebo noční krém.


  • (3 ks) Skladem
2 190 Kč
Kategorie: Pleťové krémy
 

Aurantium stem cell complex – collagen stimulation therapy

Důsledkem stárnutí se snižuje rychlost a účinnost, se kterou vaše pokožka znovu obnovuje nové kmenové buňky, což vede ke snižování hladiny kolagenu a tím i ke tvorbě vrásek. Aurantium stem cell complex používá kmenové buňky produkované rostlinou pomerančovníku, aby vrátili vašim kožním kmenovým buňkám schopnost se obnovovat.

Účinky:

  • Stimuluje kožní kmenové buňky a aktivuje jejich funkci
  • Podporuje tvorbu kolagenu
  • Pomáhá obnovit a reorganizovat kolagenní vlákna
  • Pomáhá pleti znovu získat mladistvé elastické vlastnosti
  • Pomáhá vyhladit a zjemnit pleť

 

Použití: Ráno a večer. Nanášejte na obličej, krk a dekolt.

Jak to funguje?

Kmenové buňky jsou základem pro další typy buněk v těle, mají schopnost se obnovovat a rozdělovat se na další buňky. Kmenové buňky pomeranče zahrnují různé cukry, aminokyseliny, peptidy a bílkoviny, které se hromadí v cytoplazmách rostlin. Aplikací na lidskou kůži peptidy a bílkoviny přímo ovlivňují vlastní kmenové buňky, což zvyšuje schopnost tvořit nový kolagen. Kolagenní vlákna a další buněčné součásti v pokožce se uspořádají do strukturovaného celku, což pomáhá zlepšit tvárnost, pružnost a strukturu, pleť je potom hladší, jemnější a mladistvější.

 

2269080 8946402

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.